ردیاب Jawbone UP24 بهترین دستگاه میزان سلامت شما

هنگامی که شما تنها کاری که در خانه انجام می دهید نشستن پای کامپیوتر، بچه داری یا آشپزی می باشد مسلما همیشه کسل و در عین حال کم فعالیت هستید اگر شما نتوانید به خوبی یک برنامه غذایی و ورزشی برای خود بچینید پس از مدتی دچار افسردگی مزمن می شوید. بنابراین با توجه به فناوری جی پی اس که در انواع دستگاه ها وجود دارد می توانید زندگی بهتری داشته باشید. همانطور که با وجود ماژول جی پی اس داخل ردیاب خودرو قادر به ردیابی آنلاین خودرو خود هستید با استفاده از ردیاب Jawbone UP24 قادر به سنجش میزان سلامت خود و میزان خواب خود در طول شبانه روز هستید. این دستگاه ردیاب می تواند به شما کمک کند تا هر روز سالم و سرحال باشید و در عین حال از زندگی خود لذت ببرید.

ردیاب Jawbone UP24 بهترین دستگاه میزان سلامت شما

هنگامی که شما تنها کاری که در خانه انجام می دهید نشستن پای کامپیوتر، بچه داری یا آشپزی می باشد مسلما همیشه کسل و در عین حال کم فعالیت هستید اگر شما نتوانید به خوبی یک برنامه غذایی و ورزشی برای خود بچینید پس از مدتی دچار افسردگی مزمن می شوید. بنابراین با توجه به فناوری جی پی اس که در انواع دستگاه ها وجود دارد می توانید زندگی بهتری داشته باشید. همانطور که با وجود ماژول جی پی اس داخل ردیاب خودرو قادر به ردیابی آنلاین خودرو خود هستید با استفاده از ردیاب Jawbone UP24 قادر به سنجش میزان سلامت خود و میزان خواب خود در طول  شبانه روز هستید. این دستگاه ردیاب می تواند به شما کمک کند تا  هر روز سالم و سرحال باشید و در عین حال از زندگی خود لذت ببرید.

تاثیر جی پی اس در زندگی ما و سلامت شما

در واقع تراشه جی پی اس که در دستگاه های ردیاب ورزشی بکار برده می شود به شما  این امکان را می دهد که به صورت آنلاین میزان فعالیت های روزمره شما را ردیابی کند. حتی برخی از دستگا ها نه تنها قابلیت ردیابی میزان ضربان قلب شما دارد بلکه می تواند میزان کالری سوزانده شده، میزان مسافت طی شده را به شما نشان دهد. پس جی پی اس خیلی در زندگی ما تاثیر گذار است.

فواید استفاده از ردیاب Jawbone UP24

در واقع این دستگاه ردیاب جی پی اس را می توانید به راحتی روی مچ دست خود نصب کنید تا با توجه به داده ها و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشید. این دستگاه ردیاب جی پی اس دارای امکانات زیر است.
•    قابلیت ردیابی میزان خواب شما در طول شبانه روز و برنامه دقیق برای رسیدن به خواب مناسب
•    قابلیت برنامه ریزی میزان تغذیه شما و بعنوان یک مربی خوب
•    بهترین وسیله برای کاهش وزن

81gh_Xok_R7_TL_SL1500

91riq_DF5zo_L_SL1500
هنگامی که شما به طور دقیق از میزان وزن خود مطلع نیستید و در عین حال به صورت دائما به غذا خوردن مشغول هستید همیشه باید نگران چاق شدن خود باشید. خیلی از ما به هنگام چاق شدن به دنبال بهترین راه حل برای لاغر شدن هستیم وجود ردیاب Jawbone UP24 به شما این امکان را می دهد که با توجه به میزان کالری سوزانده شده و میزان مسافت طی شده در طول روز به خوبی وزن خود را مدیریت کنید و اقدام به لاغر شدن کنید. در عین حال می توانید با توجه به نصب نرم افزار ردیاب Jawbone UP24 روی گوشی خود و مشاهده اطلاعاتی چون برنامه غذایی هر روز خود به صورت دقیق سلامت و اندام خود را حفظ کنید. در واقع خیلی از ما شاید حتی ندانیم که شام و ناهار چه چیزی درست کنیم و به صورت نا خودآگاه اقدام به پخت غذایی کنیم که شاید سرشار از پروتیین باشد. اما با برنامه ریز دقیقی که ردیاب Jawbone UP24 به ما می دهد می توانید خیلی عالی وزن خود را به حد ایده آل و استاندارد خود برسانید.

سلامت مادران در هنگام شیردهی به کودکان

خیلی از مادر ها به هنگام بچه داری و داشتن بچه در روزهای اول به شدت لاغر می شوند و به دلیل شب نخوابی هایی که برای مراقبت کودکان خود می گذارند کسل می شوند . با خرید ردیاب Jawbone UP24 می توانید به راحتی میزان کالری سوزانده شده، میزان خواب خود را مشاهده کنید و اگر خیلی کم خوابیده اید می توانید در بعد از ظهر و تایم های مختلف آنرا جبران کنید.
امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : 02188563259- 09121394944
مترجم: فرشاد ذوقی