اتصال Cosmo مجهز به ردیاب جی پی اس به کلاه

شاید تنها دلیلی که باعث شد به فکر ساخت قطعه Cosmo باشیم این است که اکثر موتورسیکلت ها و دوچرخه سواران در جاده ها نادیده گرفته می شوند. و اغلب به دلیل نداشتن چراغ ترمز و چراغ راهنما باعث می شوند که به راحتی با ماشین ها تصادف کنند. این کلاه دارای یک چراغ ترمز در پشت خود می باشد که هنگام کاهش سرعت موتورسیکلت یا دوچرخه سریعا آنرا نشان می دهد. علاوه بر این دارای امکان اطلاع از دریافت تماس های اضطراری هنگام حرکت است.

اتصال Cosmo مجهز به ردیاب جی پی اس به کلاه

شاید تنها دلیلی که باعث شد به فکر ساخت قطعه Cosmo باشیم این است که اکثر موتورسیکلت ها و دوچرخه سواران در جاده ها نادیده گرفته می شوند. و اغلب به دلیل نداشتن چراغ ترمز و چراغ راهنما باعث می شوند که به راحتی با ماشین ها تصادف کنند. این کلاه دارای یک چراغ ترمز در پشت خود می باشد که  هنگام کاهش سرعت موتورسیکلت یا دوچرخه سریعا  آنرا نشان می دهد. علاوه بر این دارای امکان اطلاع از دریافت تماس های اضطراری هنگام حرکت است.

ویژگی ها

•    دارای چراغ ترمز در پشت آن : این چراغ هنگام کاهش سرعت به نمایش در می آید
•    دارای شتاب سنج و ژیروسکوپ برای نشان دادن میزان سرعت و مسافت طی شده
•    دارای ردیاب جی پی اس برای ردیابی موتورسیکلت یا دوچرخه
•    دارای نرم افزار Cosmo که به شما امکان دریافت تماسهای اضطراری را می دهد زیرا شما هنگام دوچرخه سواری یا موتورسواری ممکن است به دلیل صدای زیاد جاده متوجه صدای گوشی خود نباشید.

qok8llh2whu88bjjfn3j

مشخصات فنی Cosmo

•    قابلیت نصب آسان روی کلاه موتورسوار و دوچرخه سوار
•    دارای هشت ساعت شارژ نگهدارنده باتری
•    دارای GPS
•    نرم افزار هوشمند
•    قابلیت برداشتن چراغ ترمز
•    دارای امکان آلارم های اضطراری

چراغ ترمز در پشت کلاه

این چراغ ترمز را شما می توانید به راحتی از روی کلاه در بیاورید . این چراغ ترمز هنگام کاهش سرعت موتورسیکلت یا دوچرخه به رنگ قرمز نشان داده می شود. حتی قابلیت نمایش چشمک زن در روز و در جاده را دارد.

حالت تصادف

اگر شما ناگهان سرعت شما کم شود یا به هنگام تصادف باشید به دلیل استفاده از شتاب سنج داخل کلاه سریعا چراغ ترمز کلاه نمایش داده می شود.

اتصال با بلوتوث

این قطعه اتصال با روشن شدن بلوتوث می توانید نرم افزار  را روی گوشی خود نصب کنید تا از محل خود و همچنین آلارم های اضطراری مطلع شوید.

vgnjwzcabqf70oeele45

باتری

قطعه Cosmo دارای یک باتری داخلی به مقدار 900 میلی آمپر می باشد که حتی قابلیت تعویض باتری را دارید. اما به طور کلی در 5 یا 7 روز به طور کلی 5 تا 8 ساعت کار می کند و شما پس از اتمام شارژ باتری می توانید با کابل میکرو USB آنرا مجددا شارژ کنید.

نرم افزار هوشمند

با نصب نرم افزار Cosmo روی گوشی خود دیگر نگرانی بابت نشنیدن صدای زنگ گوشی هنگام موتورسواری یا دوچرخه سواری در جاده نداشته باشید زیرا سریعا آلارم با قطعه Cosmo به شما اطلاع داده می شود.

آلارم تصادف

این قطعه که به پشت کلاهک موتور سوار یا دوچرخه سوار نصب می شود سریعا متوجه تصادف می شود و هنگام سقوط سریعا شما را مطلع می کند و اگر پس از سه ثانیه متوجه نشوید مشخصات شما را از روی نقشه جی پی اس به مراکز فوریت های پزشکی می دهد تا به کمک شما بیایند.

vilfwcevokeqijvamiwl

دارای آهنربای قوی

قطعه Cosmo دارای آهنربایی قوی می باشد و به راحتی قابل نصب روی کلاهک شما دارد.

wazxc9svq6n6ypwk5y3l
امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : 02188563259- 09121394944
مترجم: فرشاد ذوقی
منبع : indiegogo

 

حمایت شده توسط مجموعه کلید سازی و کلید سازی شبانه روزی تهران کلید