ردیابی سلامت کودک با دستگاه Raybaby

اگر شما نوزادی دارید که چند ماه از تولد آن نگذشته است باید بدانید که اگر به موقع از آنها مراقبت نکنید و میزان سلامت آنها را چک نکنید ممکن است حتی منجر به مرگ آنها شود. در واقع شما نمی توانید هر روز از یک پزشک یا پرستار برای مراقبت کودک خود استفاده کنید و از آن سمت خود شما ممکن است برای کار آشپزی نتونید هر لحظه کودک خود را تحت نظارت داشته باشید. اما دستگاه های ردیاب بهترین وسیله برای نظارت بر سلامت و بهداشت کودک است. که ما در این مقاله به معرفی دستگاه به نام Raybaby می پردازیم که با داشتن دوربین، میکروفن، سنسور حرکت و شتاب سنج می تواند کاملا فرزندان شما را تحت کنترل داشته باشد.

ردیابی سلامت کودک با دستگاه Raybaby

اگر شما نوزادی دارید که چند ماه از تولد آن نگذشته است باید بدانید که اگر به موقع از آنها مراقبت نکنید و میزان سلامت آنها را چک نکنید ممکن است حتی منجر به مرگ آنها شود. در واقع شما نمی توانید هر روز از یک پزشک یا پرستار برای مراقبت کودک خود استفاده کنید و از آن سمت خود شما ممکن است برای کار آشپزی نتونید هر لحظه کودک خود را تحت نظارت داشته باشید. اما دستگاه های ردیاب بهترین وسیله برای نظارت بر سلامت و بهداشت کودک است. که ما در این مقاله به معرفی دستگاه  به نام Raybaby می پردازیم که با داشتن دوربین، میکروفن، سنسور حرکت و شتاب سنج  می تواند کاملا فرزندان شما را تحت کنترل داشته باشد.

ردیابی میزان تنفس کودک

هنگام خواب کودک و نوزاد شما ممکن است دچار خفگی شود و حتی کودکانی که دچار بیماریهای تنفسی هستند باید به صورت کامل از آنها مراقبت شود دستگاه Raybaby این قابلیت را دارد.
•    اعلام هشدار هنگامی که کودک شما تب کرده است
•    اعلام هشدار هنگام بروز بیماریهای تنفسی و بیماریهایی چون برونشیست یا آسم
در واقع تمامی این اطلاعات بر روی نرم افزار Raybaby که روی گوشیتان نصب شده است به نمایش گذاشته می شود.

ردیابی میزان خواب کودک

اگر کودک شما به میزان استاندارد نخوابد بسیار بد می شود وسیله ای به نام Raybaby به شما این امکان را می دهد که حتی میزان خواب کودک خود را بدانید.
•    مطلع شدن از میزان ساعات خواب کودک
•    کودک شما چقدر کم خوابی دارد و چقدر نیاز به خواب دارد.
•    چه زمان هایی فرزند شما بیدار شده است.

نظارت کامل بر کودکان

دستگاه ردیاب جی پی اس که به صورت ساعت وجود دارد نمی تواند گزینه ای مناسب برای ردیابی کودکان باشد. بخصوص اگر آنها در حال خواب باشند و شما بخواهید تصویری از آنها داشته باشید. دستگاه Raybaby مجهز به دوربین و میکروفن است و به والدین این امکان را می دهد که به صورت آنلاین تصویر و صدای کودکان خود را داشته باشند.
نمایش خلق و خوی کودک
مسلما بدن شما هم نیاز به استراحت دارد و زمان خواب ممکن است متوجه خلق و خوی کودک خود نشوید دستگاه Raybaby برای این کار عالی است.
مشخصات و ویژگی های Raybaby
این وسیله نه تنها بعنوان یک ردیاب کودک محسوب می شود که میزان سلامت آنها را به شما نشان می دهد بلکه با داشتن دوربین و میکروفن به شما تصاویر خوبی از وضعیت کنونی کودک می دهد و به دلیل داشتن GSM و جی پی اس داخل Raybaby شما می توانید در هنگامی که در خانه نیستید میزان فعالیت ها و ویدئو و تصویر کودک خود را مشاهده کنید. زیرا امکان ارتباط با وای فای و بلوتوث برقرار می شود.
•    تا 98 درصد میزان تنفس کودک را نشان  می دهد
•    دوربین فیلمبرداری آن چرخشی ودو مگا پیکسل است
•    شما می توانید تا ناحیه 2.5 متری از کودک خود مراقبت کنید
•    دارای پردازنده ARM cortex A5 است که 1 گیگاهرتز سرعت دارد.
•    دارای منبع تغذیه و کارت حافظه SD است.


امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : 02188563259- 09121394944
مترجم: فرشاد ذوقی
منبع : indiegogo

 

حمایت شده توسط مجموعه کلید سازی و کلید سازی شبانه روزی تهران کلید