دستگاه Solpro Tag بعنوان اولین باتری خورشیدی و ردیاب جی پی اس

برای همه شما پیش آمده است در مکانی باشید که میزان شارژ باتری گوشی تان بسیار پایین باشد و شما نیاز مبرم به شارژ کردن گوشی دارید و با به همراه نداشتن شارژر و نبود برق دچار سردرگمی می شوید. البته پاور بانک های بزرگ و سنگین را هم همیشه فراموش می کنید. به همین دلیل و همین مشکلاتی که همه ما داریم اقدام به ساخت دستگاه Solpro Tag کردیم این وسیله هم یک پاور بانک سبک و کوچک است که دارای پنل خورشیدی است و هم دارای تراشه جی پی اس است و قابلیت ردیابی آنلاین وسایل شما را می دهد.

دستگاه Solpro Tag بعنوان اولین باتری خورشیدی و ردیاب جی پی اس

برای همه شما پیش آمده است در مکانی باشید که میزان شارژ باتری گوشی تان بسیار پایین باشد و شما نیاز مبرم به شارژ کردن گوشی دارید و با به همراه نداشتن شارژر و نبود برق دچار سردرگمی می شوید. البته پاور بانک های  بزرگ و سنگین را هم همیشه فراموش می کنید. به همین دلیل و همین مشکلاتی که همه ما داریم اقدام به ساخت دستگاه Solpro Tag کردیم این وسیله هم یک پاور بانک سبک و کوچک است که دارای پنل خورشیدی است و هم دارای تراشه جی پی اس است و قابلیت ردیابی آنلاین وسایل شما را می دهد.

دستگاه Solpro Tag چه کارهایی انجام می دهد؟

این وسیله کمک می کند که در هرجایی که شما نیاز به شارژ باتری تلفن همراه داشتید سریعا از آن استفاده کنید و با وصل کردن کابل مخصوص آن که پورت میکرو یو اس بی دارد سریعا تلفن همراه خود را شارژ کنید.
مشخصات دستگاه
•    وزن : 56.7 گرم
•    دارای باتری به مقدار شارژ 1100 میلی آمپر
•    دارای پنل خورشیدی برای شارژ آن از طریق نور خورشید

شارژ دستگاه از طریق پنل خورشیدی

وقتی که شما یک پاور بانک همراه دارید حتی ممکن است به دلیل فراموشی یا نبود برق نتوانید آنرا شارژ کنید اما دستگاه Solpro Tag می توانید در هر ساعت از طریق نور خورشید 200 میلی آمپر شارژ دریافت کند.

محافظت شده و کاملا با دوام

شاید همیشه این نگرانی وجود داشته باشد که با داشتن پاور بانک باید همیشه مراقب باشید که آب روی آن نریزد یا در معرض گرد و خاک نباشد. باید به شما بگوییم که این پاور بانک ردیاب کاملا بادوام و ضد آب است.

نحوه کار کردن پاور بانک Solpro Tag

این دستگاه را می توانید با وصل کردن  کابل به گوشی خود وصل کنید. مهم نیست گوشی شما اپل باشد یا گوشی اندروید. به راحتی می توانید آنرا وصل کنید و هر یک ساعت ده درصد گوشی شما را شارژ می کند.

دستگاه Solpro Tag بعنوان ردیاب بلوتوثی

این دستگاه تنها یک پاوربانک نیست بلکه می توانید با وصل کردن به دسته کلید، گذاشتن داخل کیف لپ تاپ، چمدان، داخل جیب یا... به خوبی وسایل خود را ردیابی کنید. وجود تراشه جی پی اس GPS داخل این دستگاه باعث شده است که به خوبی بتوانید وسایلتان را پیدا کنید. حتی با نصب نرم افزار Solpro Tag روی گوشی خود برخی اوقات که گوشیتان را پیدا نمی کنید می توانید از این وسیله بعنوان یک ردیاب موبایل استفاده کنید و تلفن همراهتان را پیدا کنید.
این دستگاه ردیاب تا یک سال کار می کند اما اگر به دنبال خرید ردیاب خودرو هستید قسمت محصولات سایت بروید.
امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : 02188563259- 09121394944
مترجم: فرشاد ذوقی
منبع : indiegogo

 

حمایت شده توسط مجموعه کلید سازی و کلید سازی شبانه روزی تهران کلید