سه مدل از اسکیت بورد Huger با ردیابی آنلاین

اگر شما دوست دارید با خرید یک اسکیت بورد عالی با سرعت حرکت کنید و در عین حال از سالم بودن و مقاوم بودن آن مطمئن شوید ما اسکیت بورد Huger را به شما پیشنهاد می کنیم. این اسکیت بورد نه تنها دارای یک باتری داخلی است که سرعت آن تا 25 مایل در ساعت است بلکه با داشتن ردیاب جی پی اس به شما این امکان را می دهد از طریق نرم افزار نصب شده Huger روی گوشی خود سریعا اسکیت بورد خود را پیدا کنید و حتی میزان سرعت و مسافت طی شده خود را مشاهده کنید.

سه مدل از اسکیت بورد Huger با  ردیابی آنلاین

اگر شما دوست دارید با خرید یک اسکیت بورد عالی با سرعت حرکت کنید و در عین حال از سالم بودن و مقاوم بودن آن مطمئن شوید ما اسکیت بورد Huger را به شما  پیشنهاد می کنیم. این اسکیت بورد نه تنها دارای یک باتری داخلی است که سرعت آن تا 25 مایل در ساعت است بلکه با داشتن ردیاب جی پی اس به شما این امکان را می دهد از طریق نرم افزار نصب شده Huger روی گوشی خود سریعا اسکیت بورد خود را پیدا کنید و حتی میزان سرعت و مسافت طی شده خود را مشاهده کنید.

سه مدل از اسکیت بورد الکترونیکی Huger

اگر مایل به خرید اسکیت بورد عالی و الکترونیکی هستید ما سه مدل از برند Huger به شما معرفی می کنیم که مدل Travel تا 25 مایل در ساعت با ضریب شیب 25 درصد حرکتی می کند و مدل مسابقه ای Racer به میزان 20 مایل در ساعت کار می کند و همچنین مدل کلاسیک آن تا محدوده 15 مایل در ساعت حرکت می کند که به نوبه خود عالی است.

fr5svcpwfkckev8iwoyb

این اسکیت بورد دارای یک باتری داخلی است و همچنین به همراه آن موتور هیدرولیک دارد که در واقع این سه مدل از اسکیت بورد را با دیگر محصولات در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. البته وجود چراغ های آن و ردیاب جی پی اس داخل آن باعث می شود که هنگام شب بتوانید حرکت کنید و البته بتوانید از موقعیت مکانی اسکیت خود مطلع شوید.

auyw4v72zqler0efbzms

https_media_giphy_com_media_26_Fm_QEq_OTJOQR7_JE4_giphy

 

 

 

https_media_giphy_com_media_x_UOrwrf_X9_NZw_Am_Hbn_W_giphy

اسکیت بورد Huger مدل  سفر یا همان Travel

این اسکیت بورد دارای یک باتری داخلی است که به راحتی قابلیت شارژ کردن دارد اما اینکه در هر بار شارژ کردن باتری می توانید به صورت کامل تا 2 و نیم ساعت از آن استفاده کنید و تا 31 کیلومتر در ساعت با آن حرکت کنید خیلی عالی است. البته باید به شما بگوییم که این مدل اسکیت بورد کاملا ضدآب و سبک است. و قابلیت حرکت تا ارتفاع 20 درصد شیب را دارد. وزن این اسکیت بورد تنها 6.6 کیلوگرم است.

قیمت اسکیت بورد مسابقه ای Huger

این مدل اسکیت بورد که به نام Racer شناخته می شود هم دارای یک باتری داخلی است که به میزان 2 تا 2 و نیم ساعت کار می کند و موتور آن دوگانه است و با حداکثر شیب 25 درصد تا سرعت 40 کیلومتر در ساعت حرکت می کند . البته وجود چراغ های جلو و عقب برای نشان دادن ترمز عقب و جلو است. هنگام خرید اسکیت بورد مسابقه ای Racer می توانید با پرداخت 899 دلار صاحب آن شوید.

https_media_giphy_com_media_3o_KIPx4uj_Yn_Iwn1_Od_G_giphy

https_media_giphy_com_media_l0_Iyjf_Yb_Gjj_VJCcg_M_giphy

اسکیت بورد مدل کلاسیک Huger

این اسکیت بورد به مانند دو نمونه قبل دارای باتری قابل شارژ است که براحتی می توانید آنرا در بیاورید و شارژ کنید.
وزن: 3 کیلو و 900 گرم
حداکثر سرعت : 9.6 کیلومتر بر ساعت
شارژ باتری تا یک و نیم ساعت
وسایلی که داخل جعبه این سه مدل اسکیت بورد وجود دارد شارژر ، کنترل از راه دور بلوتوثی و کابل USB برای شارژ باتری است.

sjijl0a8sje2e3hi5iot

http_i_imgur_com_w_JOi_D8p


امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : 02188563259- 09121394944
مترجم: فرشاد ذوقی
منبع : indiegogo

 

حمایت شده توسط مجموعه کلید سازی و کلید سازی شبانه روزی تهران کلید