دستگاه های ردیاب برای وسایل شخصی

با استفاده از جی پی اس ها ، اطمینان خاطر نسبت به ایمنی وسایل و چمدان های خود در طول مسافرت به دست می آورید ، و می توانید از مشکلاتی مانند به سرقت رفتن و یا گم شدن آن ها در امان باشید .

دستگاه های ردیاب برای وسایل شخصی

 به وسیله تلفن همراه و یا کامپیوتر های شخصی و از طریق متصل شدن به اینترنت ، در تمامی لحظات می توانند از موقعیت وسایل شخصی خود آگاهی پیدا نمایید .
چنان چه لوازمتان مفقود شود و یا به سرقت برود ، این امکان را دارید تا با مشاهده نمودن موقعیت وسایلتان از روی نقشه ی درون دستگاه های ردیاب ، در اسرع وقت محل مربوطه را تشخیص دهید ،  و یا به ارگان های مربوطه در این امر اطلاع رسانی نمایید ؛ تا بتوانید با نشان دادن مکان فعلی وسایل  از روی نقشه ردیاب ها  ، از به سرقت رفتن وسایلتان در طول سفرجلوگیری نمایید .
با تنظیم نمودن این دستگاه های جی پی اس می توانید  راجع به موارد مشکوک، مثل تغییر مکان به صورت یک دفه ای و مواردی از این قبیل ، به وسیله ارسال پیام هشدار از طریق دستگاه ردیاب به تلفن همراه خود مطلع شوید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به برطرف نمودن مشکل نمایید .

images.jpg
بنابراین با استفاده از جی پی اس ها ، اطمینان خاطر نسبت به ایمنی وسایل و چمدان های خود در طول مسافرت به دست می آورید ،  و می توانید از مشکلاتی مانند به سرقت رفتن و یا گم شدن آن ها در امان باشید . 
در صورت مسافرت های شخصی با مشاهده نقشه های جی پی اس ها می توانید مسیر مورد نظر را تعیین کنید ، تا از سر در گمی در طول راه در امان بمانید .

 

امین جی پی اس ، مرکز تخصصی فروش ردیاب های شخصی و ردیاب خودرو ، با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان خود، با افتخار اعلام می نماید، که به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره در زمینه ردیاب و جی پی اس خودرو ،خدمت شما بزرگواران می باشد

درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.