دستگاه های جی پی اس در حیات وحش

مسئولان باغ وحش ها در تمامی شهرها و مناطق مختلف ، و یا کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می نمایند ، این امکان را دارند تا با تهیه و استفاده از این دستگاه های جی پی اس های زیر پوستی، آن ها را در بدن موجودات زنده جاسازی نمایند ، تا بدین گونه از وضعیت جسمی و هم چنین سلامتی حیوانات خانگی خود ، به وسیله ی این دستگاه های جی پی اس های زیر پوستی ، اطلاع دقیق را به دست آورند .

دستگاه های جی پی اس در حیات وحش

جی پی اس های زیرپوستی را می توان در بدن تمامی جانداران زنده جاسازی کرد. 
نکته ی قابل توجه در تولید و ساختن جی پی اس های زیر پوستی این است، که جنس این مدل دستگاه ها به طوری است که هیچ گونه عوارضی را در بدن موجودات زنده ایجاد نمی کنند،  و این امکان وجود دارد تا این دستگاه های جی پی اس ها را تا پایان عمر موجودات زنده در زیر پوست بدن شان نگهداری کرد.
 به غیر از این موارد بازرگان های تجاری هم در جهت آگاهی از موقعیت دارایی و اموال خود در زمان سفر، این امکان را دارند تا  از این جی پی اس های کوچک که قابل شناسایی نیستند ، استفاده نمایند ،  تا در تمامی لحظات از موقعیت اموال خود مطلع باشند.

tyyy.jpg
به علاوه این که مسئولان باغ وحش ها در تمامی شهرها و مناطق مختلف ، و یا کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می نمایند ، هم این امکان را دارند تا با تهیه و استفاده از این دستگاه های جی پی اس های زیر پوستی، آن ها را در بدن موجودات زنده جاسازی نمایند ، تا بدین گونه از وضعیت جسمی و هم چنین سلامتی حیوانات خانگی خود ، به وسیله ی این دستگاه های جی پی اس های زیر پوستی ، اطلاع دقیق را به دست آورند . 
بنابراین فن آوری های جی پی اس های زیرپوستی ، در بسیاری از موارد کاربرد دارند و نقش ویژه و حائز اهمیتی را در آگاهی از وضعیت موارد متفاوت به ویژه وضعیت سلامتی جانداران ایفا می نمایند.

 

امین جی پی اس ، مرکز تخصصی فروش ردیاب های شخصی و ردیاب خودرو ، با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان خود، با افتخار اعلام می نماید، که به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره در زمینه ردیاب و جی پی اس خودرو ،خدمت شما بزرگواران می باشد

درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.