جی پی اس های قایق ها و کشتی ها

دستگاه جی پی اس نصب شده بر روی قایق ها و کشتی ها ، این امکان را برایتان فراهم می کند تا از طریق مانیتورهای بی سیم ، محل قایق و کشتی را به صورت دقیق شناسایی کرده ، و آن ها مشاهده نمایید .

 جی پی اس های قایق ها و کشتی ها


با استفاده از دستگاه های جی پی اس، شرکت های دریانوردی ، این امکان را دارند تا  قایق ها  و کشتی ها را به آسانی و راحتی ردیاببی نمایند ، تا ازمحل دقیق قایق ها و کشتی های سازمان خود آگاهی یابند. 
 با استفاده از دستگاه های جی پی اس ها این سازمان این امکان را دارد ،تا از زمان دقیق رسیدن قایق ها و یا کشتی ها مطلع شود ، تا بداند در چه زمانی می تواند وسایل خود را تخلیه نماید . 
به کار بردن دستگاه های جی پی اس ها برای  قایق ها و کشتی ها ،موجبات آسودگی و اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد ، و هم چنین برای شما این امکان را فراهم می نماید تا در جهت خدمت رسانی به مشتریان و نیز فراهم نمودن لوازم قایق و کشتی ها به صورت موثرتر و بهتری برنامه ریزی نمایید . 
دستگاه جی پی اس نصب شده بر روی  قایق ها و کشتی های سازمان شما ، این امکان را برایتان فراهم می کند تا از طریق مانیتورهای بی سیم ، محل قایق و  کشتی را به صورت دقیق شناسایی کرده ، و آن ها مشاهده نمایید .

_210409.jpg
از طریق استفاده از دستگاه های جی پی اس و قابلیت هایی که دارد ، که این مزایا عبارتند از :  استفاده آسان ، راحت و سریع از نقشه نصب شده بر روی دستگاه ، و نیز پیام های هشدار دهنده دستگاه ،  سازمان دریانوردی این امکان را دارد تا به سرعت قایق یا کشتی را با امکانات مورد نظر به محل تعیین شده ، اعزام نماید .

 

امین جی پی اس ، مرکز تخصصی فروش ردیاب های شخصی و ردیاب خودرو ، با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان خود، با افتخار اعلام می نماید، که به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره در زمینه ردیاب و جی پی اس خودرو ،خدمت شما بزرگواران می باشد

درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.