ردیاب های آفلاین

ازجمله قابلیت های ردیاب های آفلاین این است که ، بدون این که نیاز به متصل شدن به اینترنت داشته باشند ، این امکان را برای افراد به وجود می آورند ، تا هنگامی که در دورترین مناطق قرار دارند ،بتوانند از نقشه های تعبیه شده ،و موجود در جی پی اس های آفلاین استفاده نمایند ، و از بابت گم شدن در راه ، و گم کردن مسیر حرکت شان نگرانی را نداشته باشند.

 ردیاب های آفلاین


امروزه از آن جا که  بسیاری از اشخاص در جهت گردشگری های خود ، به استفاده از دستگاه های جی پی اس اقدام می کنند ، 
وهم چنین از آن جا که در هنگام  خارج شدن از یک مسیر و مکان مشخص ، این امکان وجود ندارد تا به اینترنت متصل شوند ، در چنین مواقعی می بایست تا از طریق استفاده از دستگاه های جی پی اس آفلاین به ردیابی کردن و شناسایی مسیرها اقدام نمود.
ازجمله قابلیت های ردیاب های آفلاین این است که ، بدون این که نیاز به متصل شدن به اینترنت داشته باشند ، این امکان را برای افراد به وجود می آورند ،  تا هنگامی که در دورترین مناطق قرار دارند ،بتوانند از نقشه های تعبیه شده ،و موجود در جی پی اس های آفلاین استفاده نمایند ، و از بابت گم شدن در راه ، و گم کردن مسیر حرکت شان نگرانی را نداشته باشند.

ir.modernafzar.navigation.guidance6.jpg
هم چنین در جهت انجام دادن بعضی از ورزش ها هم ، به عنوان مثال : در کوهنوردی و یا دوچرخه سواری نیز، نیاز به خارج شدن از نقاطی که امکان متصل شدن به اینترنت دارد، خواهد بود ؛ که در این گونه شرایط  نیز این امکان به وجود می آید تا از طریق  استفاده از دستگاه های جی پی اس آفلاین به سهولت و به آسانی بتوان به انجام دادن ورزش مورد نظر پرداخته شود ، و هم چنین از طریق استفاده از نقشه های موجود در جی پی اس های آفلاین از مزایا و ویژگی های آن  بهره مند شد .

 

امین جی پی اس ، مرکز تخصصی فروش ردیاب های شخصی و ردیاب خودرو ، با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان خود، با افتخار اعلام می نماید، که به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره در زمینه ردیاب و جی پی اس خودرو ،خدمت شما بزرگواران می باشد

درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.